O nás
O SPOLOČNOSTI

Štúdio K-PARKETT

Značka K-Parkett je na trhu od roku 2001. Začínali sme s predajom laminátových podláh aj s ich montážou. Postupne sme rozširovali segment podláh, aj sortiment o nové značky. Počas rokov pribudli aj nové produkty - aktuálne máme v ponuke rôzne druhy podláh, dverí, kobercov a kuchýň.

Máme predajne a showroomy v Senici, v Holíči a v Malackách. Nákupným procesom vás prevedú skúsení a kvalifikovaní pracovníci vo všetkých mestách.

V ponuke máme laminátové, vinylové, kompozitné, dýhované podlahy. Ponúkame aj koberce a PVC v roliach. Dodávame tiež interiérové, protipožiarne, bezpečnostné a technické dvere. V rámci realizácie kuchýň spolupracujeme s firmou ORESI, ktorá má v ponuke kuchynské linky. Vieme zabezpečiť montáž nábytku na mieru podľa želania zákazníka.

Predaj a služby u nás môžu využiť všetci zákazníci. Radi vám zrealizujeme menšie aj väčšie montáže. V portfóliu máme aj väčšie projekty. Projekty realizujeme po celom západnom Slovensku, vrátane Bratislavy.

Veľkoobchod

Veľkoobchodný odber dverí, parkiet a podláh. Podmienky na mieru pre penzióny, hotely a menšie developerské projekty.

Montáže a realizácie

Realizujeme aj montáže! Vyberte si dvere, parkety či nábytok. My sa postaráme o celú realizáciu.

Priamy predaj

Navštívte niektorú z našich predajní a vyberte si priamo z našej ponuky známych značiek dverí, podláh a ďalších produktov.

Katalóg produktov

Prehliadnite si našu ponuku dverí, podláh a nábytku na mieru od rôznych dodávateľov.
OVERENÉ ZNAČKY

NAŠI DODÁVATELIA

Naši dodávatelia sú overenými značkami s dlhoročnou skúsenosťou vo svojom odbore.
REFERENCIE

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI VLASTNÝMI SLOVAMI

NAŠI PARTNERI

S nami máte zaručenú kvalitu.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

  Meno*

  Priezvisko*

  Email*

  Telefónne číslo*

  Výber predajne

  Správa*

  Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.